Jesteśmy, Pomagamy!

Nasz zespół

Sandra Jankowska – Wróblewska

Prezes Fundacji, Fundatorka

Pomysłodawca i założycielka Fundacji Kolor Serca. Sandra jest doktorem nauk biologicznych na Wydziale Nauk Biologicznych Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Pracuje jako wykładowca na Uczelni.

Prywatnie, od ponad pięciu lat, jest mamą trojaczków, którzy przyszli na świat jako wcześniaki obciążone chorobami i niepełnosprawnością. To doświadczenie stało się głównym źródłem jej natchnienia i motywacją do założenia Fundacji Kolor Serca. Chciała stworzyć miejsce, gdzie rodzice i opiekunowie dzieci z niepełnosprawnościami mogliby znaleźć wsparcie, zrozumienie oraz cenne informacje. Jej misją jest pokazanie opiekunom dzieci z niepełnosprawnościami, że nie mogą zapominać o swoich własnych potrzebach. Zdaje sobie sprawę, że stan fizyczny i psychiczny opiekunów jest kluczem do pomyślnego leczenia oraz wsparcia ich chorych dzieci.

My też, jesteśmy ważni!

 

Anna Żukowska

Członek Zarządu Fundacji

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zawodowemu w obszarze marketingu i komunikacji przywiązuje szczególną wagę do kluczowych aspektów codziennej działalności fundacji. Podkreśla znaczenie i potencjał, jakie posiada organizacja non profit w mediach społecznościowych i na rynku lokalnym. 

Jest realistką, która nie tylko wyraża wsparcie dla inicjatyw społecznych, zarówno tych większych, jak i mniejszych, ale także przekłada słowa na czyny. Jej podejście opiera się na przekonaniu, że należy aktywnie poszukiwać optymalnych rozwiązań oraz praktycznych metod rozwiązywania problemów w najszybszy i najbardziej efektywny sposób. Prywatnie jest optymistką o pozytywnym podejściu do świata.