Dziergamy skarpetki dla wcześniaków!

Dzień Wcześniaka to wyjątkowa okazja do celebrowania życia naszych małych wojowników. Dlatego chcielibyśmy podzielić się z Wami wyjątkową propozycją – dziergania skarpetek wspólnie z Joanna Jasiewicz autorką wzoru Skarpetek Wcześniaczek.
Razem z nami możecie stworzyć piękną pamiątkę z okazji Święta Wcześniaków.

Dzierganie to doskonały sposób na ukojenie, wyrażenie miłości i wsparcia dla tych niesamowitych maluchów.

Projekt Skarpetki Wcześniaczki został opracowany specjalnie dla Fundacji Kolor Serca na tę okazję przez Joanna Jasiewicz.

Zestaw, który pozwoli Ci na wykonanie skarpetek dla Twojego dziecka jest w bardzo atrakcyjnej cenie dostępny w sklepie Włóczykijki. Możesz również liczyć na bezpłatną przesyłkę podając promocyjny kod!

Jak dołączyć do projektu? Co to zrobić? To proste:

💻Wejdź na stronę https://wloczykijki.pl/…/Zestaw-Skarpetki…/2745

Wybierz zestaw Skarpetki Wcześniaczki”

Wpisz kod „KOLORSERCA” przy zamówieniu. Każdy może skorzystać z kodu tylko raz, obniża on cenę zestawu z 35 zł do 28,90zł i upoważnia do darmowej dostawy Pocztą Polską lub paczkomatu InPost za przedpłatą (płatność przelewem natychmiastowym, tradycyjnym, kartą płatniczą lub BLIKiem). *Istnieje możliwość dokupienia do zestawu małej saszetki z płynem do prania Skarpetek Wcześniaczek.

Już 6 listopada startujemy z dzierganiem skarpetek na zamkniętej grupie na fb, by do niej dołączyć wyślij wiadomość na: fundacja@kolorserca.pl z tytułem Skarpetki Wcześniaczki. Do 5 listopada otrzymasz w odpowiedzi zwrotnej zaproszenie do grupy na fb a dzień później (6 listopada) wzór z instrukcją jak wykonać skarpetki.

Ciesz się tworzeniem pięknych skarpetek, wiedząc, że wspólnie tworzymy wyjątkową pamiątkę.

Zobacz zdjęcia gotowych skarpetek

Podobne wpisy